logo LS

Legenda STARa

Aktualności

15 czerwca 2020r.
Szanowni Zlotowicze, Dziękujemy za cierpliwość; Ci, którzy śledzą nasz profil na Facebook'u już wiedzą, że Legenda STAR@ 2020 odbędzie się w formie wirtualnej. Zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu, uścisku dłoni, wrażeń, widoków i zapachów ze zlotowej garkuchni. Mimo to, nie odkładamy imprezy na przyszły rok; zapraszamy do zabawy już teraz!

15 lipca uruchomiliśmy stronę internetową www.legendastara.pl, która będzie nam pomagać w organizacji imprezy nie tylko w tym wyjątkowym roku, ale i pozostanie w użyciu przez cały rok i będzie obsługiwać kolejne edycje zlotu. Na stronie znajdziecie formularz zgłoszeniowy, który posłuży do rejestracji uczestnictwa w naszej imprezie, wykaz regulaminów, informacje praktyczne i garść wspomnień z poprzednich edycji zlotu. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma pamiątkowe gadżety zlotowe. W aktualnościach będziemy informować o konkursach, transmisjach, ciekawostkach.

Dzięki galerii zdjęć zobaczymy się, policzymy i zintegrujemy społeczność miłośników polskiej motoryzacji.
Dzięki interaktywnej mapie zobaczymy nasze miejscowości i wyobrazimy planowane „gwiezdne konwoje”, które - mamy nadzieję – dojadą do Starachowic w przyszłym roku
Dzięki wideokonferencjom i filmom przygotowanym specjalnie na Zlot wzbogacimy się o ciekawą motoryzacyjną wiedzę.

Zapraszamy do rejestracji!
– uwaga: do wypełnienia zgłoszenia potrzebne jest zdjęcie pojazdu w min. rozdz. 900x600 dpi.

… a kiedy można się rejestrować? Teraz, teraz, teraz !!!